vtisi iz 3. srečanja kulinarikov slovenije

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

21. maj 2006 7:44

Jaz sem pa preživu, čeprav sem tolk različnih stvari probu. Guper je bilo. Pa kmalu na svidenje - Matjaž - Ažo-Koh

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

21. maj 2006 7:47

Super, ena velika družina smo bili, res lepo!! Hrane toliko, da so se mize šibile, kot na kakem kuharskem tekmovanju.Čestitke prav vsem!!! Drugič pa šotore s sabo. Teka

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

21. maj 2006 8:37

Ja, hvala vsem, da ste se tako potrudili, nam je bilo res všeč. Šli smo tudi do slapov tako, da se nam je hrana malo usedla. Res super!

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8706

21. maj 2006 9:04

Kaj takega spontanega še živ dan nisem doživela. Skratka enkratno. Ligojna, Matjaž, Ognjič, Val, Tjas.... vsaka čast. Seveda, pa še ostalim. Veste kaj nam je še manjkalo. Mogli smo povabiti kakšnega kamermana iz POP-tvja. Pozdravček!

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

21. maj 2006 9:36

moje slikce men z firefoxom odpira ... mogoče z explorerjom neče ...

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

21. maj 2006 9:48

Malo pozno se oglašam, (saj veste, nimam interneta...sem ponovno pri sosedih)Domov pa sem prišla danes, sem ostala do konca in bila med tistimi, ki smo "pometali"! Bilo je ENKRATNO!!!Se že v naprej jočem,ker bom v kratkem zapustila Slo in me ne bo več na vaših srečanjih! Čeprav se še nikoli nismo videli, smo bili kot ena velika družina....da o hrani niti ne izgubljam besed!!!Kaj vse znajo narediti pridne roke!!! Čestitke tudi organizatorjem....vse je bilo BREZHIBNO! Fotografij pa na žalost nisem naredila skoraj nič...sem pozabila napolniti baterijo Bom jih pa dobila od vas, kajne? Hvala vsem za prijetno druženje in lep pozdrav vsem BIVŠIM virtulnim prijateljicam! Nena Nena-morje

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

21. maj 2006 9:57

Bilo je krasno in slastno! Hvala vsem za prijetno druženje. lp goga

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. maj 2006 10:40

Bilo je krasno, upam, da bo kmalu nadaljevanje...še najboljše s pričetkom na kakšen petek popoldne in zaključkom v nedeljo, da ne bo šlo toliko hrane v "franže", vmes pa gemo v šotorčke počivat za kakšno urco, al pa tud ne Me veseli, da je toliko pohvalnih besed tudi na moj račun, moram pa povedat, da razen lupljenja čebule, čiščenja korenčka..in seveda mešanja z kuhalnico,pri golažu nimam nobenih zaslug, vsa slava in hvala gre Matjažu ...in po celodnevnem kuhanju, sta z val zvečer še vse razvajala s palačinkami . Upam pa, da smo vsaj za silo pospravil za seboji in da se ligojni, njenemu Janku in sinovom ne bo treba danes še cel dan ukvarjat s pobiranjem papirčkov in plastike. Prijazen pozdrav vsem skupaj, sem vesela, da sem spoznala toliko prijaznih ljudi. Ognjič

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

21. maj 2006 10:41

Bilo je res prijetno in enkratno druženje.Vsa čast organizatorjem za brezhibno izpeljano organizacijo. Jaz slike od t_baby lahko odprem in so prav luštne Pozdrav Jelcy jelcy Sporočilo je spremenil(a) jelcy dne 22. maj 2006 23:55:47

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. maj 2006 10:44

...sem pozabila povedat, da golaž nebi bil tako dober, če nebi bilo toliko dobrih sestavin notri...na poti v Pekel smo pri VilmiS ujeli tudi eno srnico, da je delala družbo Matjaževi kravi in konjičku v tistem kotlu Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti